tapeta

Ubytování Machová

1. Apartman

Prohlédnout

2. Apartman

Prohlédnout

3. Apartman

Prohlédnout

V okolí našeho ubyotvání – Hluboká nad Vltavou

V Hluboké nad Vltavou najdete jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších zámků, v blízkém okolí se nachází lovecký zámek Ohrada v jehož těsné blízkosti je zoologická zahrada. Samotné město poskytuje svým návštěvníkům možnost jak kulturního tak hlavně sportovního vyžití.

Zámek Hluboká

Zámek Hluboká (1km)

Státní zámek Hluboká je spolu s rozlehlým parkem významným romantickým areálem. Turistům nabízí čtyři prohlídkové okruhy.

Koupaliště s tobogánem

Koupaliště s tobogánem (500m)

V místě naleznete koupaliště s venkovními bazény a tobogánem.

Zoologická zahrada

Zoologická zahrada (5km)

Rozprostírá se na ploše přibližně 4,5 ha na břehu Munického rybníka, v blízkosti loveckého zámku Ohrada.

Golfové hřiště

Golfové hřiště

Rozprostírá se pod zámkem Hluboká v nádherném přírodním prostředí. Na ploše 68 ha se nachází 27 jamek a příjemné klubové zázemí.

Adrenalin park

Adrenalin park

Adrenalin park je spolu s lanovým centrem součástí sportovně relaxačního areálu. Ve výšce 8m nabízí lanové centrum návštěvníkům 23 překážek. Více na www.areal-hluboka.cz

Cykloturistika

Cykloturistika

Okolí města je protkáno cyklistickými trasami. Mezi nejznámější je trasa Hluboká-České Budějovice s využitím pro in-line bruslení. Pro náročnější je nově vybudovaná trasa podél toku Vltavy do Purkarce.

Tenisové hřiště

Tenisové hřiště

Tenisový areál nabízí antukové hřiště i tenisovou halu.

Fotbalové hřiště a zimní stadion

Fotbalové hřiště a zimní stadion

Najdete zde fotbalové hřiště jak s travnatým, tak i umělým povrchem. Ve sportovním areálu je též zimní stadion s otevřenou ledovou plochou.

Minigolf

Minigolf

Hřiště minigolfu se skládá z 18-ti jamek různé obtížnosti.Vzhledem k osvětlení nabízí neobvyklý večerní zážitek plný dokonalé romantiky.

Dětské hřiště

Dětské hřiště

Srdcem celého sportovního areálu je prostor určený těm nejmenším návštěvníkům Hluboké. Rodinami s dětmi je velmi vyhledávaný a využívaný.

Kultura

Kultura

V letních měsících je nádvoří zámku Hluboká využíváno k divadelním hrám a muzikálům, jež přináší turistům neopakovatelný zážitek.


moderniweb.com © 2018